Nedonošený piknik
Nedonošený piknik

Oblíbenou akcí Nadačního fondu N je Nedonošený piknik, který má již několikaletou tradici.

Oblíbenou akcí Nadačního fondu N je Nedonošený piknik, který má již několikaletou tradici.

Vždy v červnu se v pražském parku Ladronka koná setkání lékařů, sestřiček a dalšího personálu Neonatologického oddělení při FN Motol s rodiči, příbuznými, a hlavně s dětmi – bývalými „absolventy“ pobytu na Neonatologickém oddělení.

Pro všechny je to krásná a vzácná příležitost podívat se, jak děti za rok zase vyrostly, potkat se s ostatními rodiči, se kterými sdíleli pobyt na oddělení, všechny obavy, radosti, naděje spojené s jejich dítětem, které často mělo velice komplikovaný příchod na svět.

Pro mnohé rodiče je to i příležitost vyjádřit svůj vděk personálu Neonatologického oddělení při FN Motol za vynikající péči o jejich potomka a obětavý přístup ke každodenní práci.

Především je to ale skvělá zábava pro děti i dospělé – nechybí mnoho oblíbené atrakce, zpívání, předvádění hasičské nebo policejní techniky, plnění úkolů anebo možnost si posedět pod rozkvetlými stromy.

Sledujte náš Facebook pro informace o dalším termínu! 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.