KAŽDÉ 12. DÍTĚ SE NARODÍ PŘEDČASNĚ

Podívejte se, v čem je Neonatologické centrum ve FN Motol výjimečné, a jak pomáhá těm nejkomplikovanějším případům z celé naší republiky. Podívejte se na naše video.

PROČ JE POTŘEBA VAŠÍ POMOCI?

Seznamte se, na jaké nestandardní prostředky a nástroje veřejný systém nepřispívá, přesto jsou však potřebné a mimořádně zlepšují komfort a prostředí na oddělení.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU

Většina našich dárců a dobrovolníků za sebou mají nelehkou zkušenost s nedonošeným či jinak zdravotně indikovaným miminkem. Zůstaňte v kontaktu s rodiči a zdravotníky, kteří tuto zkušenost sdíleli s námi!

Dne 11. září 2022 jsme se opět po roce sešli na dětském hřišti v areálu FN Motol na našem tradičním Nedopikniku, tentokrát se jednalo již o IV. ročník.

I přes pár děšťových kapek vše vyšlo a děti odcházeli s úsměvem a dárečky.

Poděkování patří všem našim úžasným sponzorům, paní Míše Maurerové, která nás celým odpolednem provedla a všem, kdo se na této úžasné akci podíleli.

Moc Vám děkujeme a těšíme se na setkání v roce 2023:-)

Nadační fond "N"

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.