KAŽDÉ 12. DÍTĚ SE NARODÍ PŘEDČASNĚ

Podívejte se, v čem je Neonatologické centrum ve FN Motol výjimečné, a jak pomáhá těm nejkomplikovanějším případům z celé naší republiky. Podívejte se na naše video.

PROČ JE POTŘEBA VAŠÍ POMOCI?

Seznamte se, na jaké nestandardní prostředky a nástroje veřejný systém nepřispívá, přesto jsou však potřebné a mimořádně zlepšují komfort a prostředí na oddělení.

ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU

Většina našich dárců a dobrovolníků za sebou mají nelehkou zkušenost s nedonošeným či jinak zdravotně indikovaným miminkem. Zůstaňte v kontaktu s rodiči a zdravotníky, kteří tuto zkušenost sdíleli s námi!

V pátek 4.3. 2022 proběhla na Chvalském zámku vernisáž výstavy pana Pavla Koťana s názvem "Můj svět". Prodejní výstava potrvá až do 3.4.2022. Část finančního výtěžku z prodeje obrazů bude věnována Nadačnímu fondu "N" na podporu Neonatologického oddělení. 

Členové organizačního výboru a zástupci rodiny pana Pavla Koťana předali v květnu 2022 zástupcům Nadačního oddělení "N" a Novorozeneckého oddělení šek v hodnotě 155 tis. Kč. Zároveň Novorozenecké oddělení v čele s primářem doc. MUDr. Janem Janotou, Ph.D. obdrželo i jeden z obrazů pana Pavla Koťana s příhodným názvem "Samodruhá".

Všem zúčastněným děkujeme za podporu!

 

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat.