Lepší start pro miminka

Přestavitelé Nadačního fondu N většinou působí přímo na oddělení. Proto bezprostředně vidí, co by našim bojovníkům i jejim rodičům usnadnilo život. Už jsme toho spoustu pořídili a máme další plány

Webkamery - sledujte vaše miminko

Nový kamerový systém jsme do praxe implementovali jako první novorozenecké oddělení v Praze. Pomáhá rodičům být blíž svým dětem i v době, kdy s nimi nemohou být na oddělení. Díky celkem 15 kamerám mají rodiče v domluvou denní dobu pomocí hesla přístup k online vysílaní, kde mohou svého malého hrdinu živě sledovat.
Pořízeno v roce 2018, zakoupeno za přispění: Nadační fond N (příspěvek 147.000 Kč), C&A Together, Netrex, O2, pan Mlejnský.

Ohřívač mléka Barkey

Pasterizátor Barkey je přístroj určený pro bezpečný suchý ohřev používaný pro pasterizaci mateřského mléka. Přístroj vyrobený na základě technologických zkušeností ze zdravotnického provozu.  Nadační fond N přispěl na pořízení tohoto přístroje v roce 2017, a pravidelně přispívá na jeho provoz (např. pořizování náhradních dílů, vložek apod.).

Hnízdečka

12 nádherných hnízd, které na oddělení využíváme, mají miminkům dopřát stejně příjemné pocity jako mateřské objetí, při usínání pomáhají vytvořit pocit klidu, pohodlí a bezpečí a zajišťují jim krásné sny a ničím nerušený spánek. Mimo jiné je materiál, ze kterého jsou vyrobeny, opatřen antibakteriální prací úpravou, kterou na oddělení oceňujeme. Nadační fond N plánuje přispět na obnovení a rozšíření vybavení oddělení hnízdečky.