www.bulvar24.cz - Stal se patronem nedonošených miminek a zbořil tím Facebook

02.07.2015 10:42

Od chvíle, co se Martin Kraus stal otcem, změnil se mu podle jeho slov celý svět a jeho život rázem dostal nový smysl.

Svého osmiměsíčního Filípka si užívá, jak jen to jde, dokáže se o něj bez problémů postarat, ale ze všeho nejraději spolu provádí různé lumpárny.

Proto bez váhání kývnul na nabídku Nadačního fondu „N“, aby se stal patronem a pomohl tak předčasně narozeným dětem k lepšímu technickému vybavení. Poté, co si Martin Kraus prohlédl novorozenecké oddělení JIRP a vůbec poprvé na vlastní oči spatřil miminka v inkubátorech, draly se mu slzy do očí.

„Uvědomil jsem si, jak velkou jsme měli kliku, že se Filípek narodil donošený a bez jakýchkoliv problémů. Když jsem viděl sotva půlkilové děti, které se tak statečně perou o svůj život, měl jsem slzy na krajíčku.“ Řekl o svých prvních dojmech Martin Kraus, který dokonce dostal i šanci si nedonošená miminka v rámci focení pochovat.

Jak je vidět, byl to i pro něj veliký zážitek. Fotky Martina Krause s miminkem vzápětí dojaly spoustu lidí i na sociálních sítích, během pár dní od zveřejnění vidělo jeho fotografii neuvěřitelných 600 tisíc uživatelů Facebooku.

 

 

zdroj: bulvar24.cz/stal-se-patronem-nedonosenych-miminek-a-zboril-tim-facebook/