Realizované projekty 2015

Další potřebný stůl a židle pro naši neonatologii

Pracovní stůl, skříně a židle v celkové částce 20 tisíc byly pořízeny z příspěvků pro Nadační fond "N". Zlepšujeme tím nejen pracovní prostředí, ale předcházíme i případným problémům se starým hygienicky nevyhovuícím mobiliářem.

Vybavili jsme oddělení JIRP novými skříňkami

Vybavili jsme oddělení JIRP ve FN Motol odkládacími skříňkami za celkovou částku 10.733 Kč - sami se můžete podívat, jak jim to u nás na zdi sluší.  

Z peněz Nadačního fondu "N" se zakopil přístroj Panda

Speciální ohřívač pro děti byl zakoupen za 157.300 Kč z peněz Nadačního fondu "N" a FN Motol. Oba subjekty se na nákupu podílely 50 %. Velmi děkujeme!

Nadační fond "N" zafinancoval nový nábytek na neonatologickém oddělení JIRP ve FN Motol

Nový nábytek na oddělení JIRP od společnosti Mikopa spol. s. r. o. jsme dostali částečně darem, částečně se finančně spolupodílel Nadační fond "N" (15.326 Kč). Děkujeme.

Přebírání 15 ks monitorů dechu od Nadace Křižovatka - za Nadační fond "N" děkujeme!

Nadační fond "N" a Neonatologické oddělení ve FN Motol přebralo 15 ks monitorů dechu od Nadace křižovatka. Děkujeme!

Nedonošený piknik 2015

Osmý ročník Nedonošeného pikniku proběhl pod taktovkou Nadačního fondu "N" na Ladronce dne 7. 6. 2015. vybralo se celkem 47.499 Kč, které putovaly na transparentní účet 123123123/0100.

Herec a tatínek Martin Kraus se stal patronem Nadačního fondu "N"

V červnu se stal patrone Nadačního fondu "N" herec a tatínek Martin Kraus.   Foto: Ivka Váchová

Nadační fond "N" a Novorozenecké oddělení ve FN Motole přebíraly 2 odsávačky mateřského mléka Medela

Díky soutěži „Splněná přání“ společnosti Coca-Cola získalo Novorozenecké oddělení velké nemocniční elektrické odsávačky Symphony, které věrně napodobují sání kojence. Přístroje dodala s výraznou slevou firma Medela CZ. Děkujeme! Přání do společnosti Coca-Cola zaslala paní Volková, které tímto moc děkujeme, stejně jako velkorysosti společnosti Medela CZ.  

Nadační fond "N" zakoupil a převzal přístroj N-CPAP

(Nasal-Continual Pozitive Airway Pressure) Přístroj, který pomáhá dýchat i těm nejmenším novorozencům, je navržen pro extrémně nezralá miminka. Ta jsou často připojena k přístroji i několik týdnů a proto je nutné jejich dýchání neinvazivně podporovat. Užití této metody je de facto prevencí "klasické" umělé plicní ventilace, při které je pacient zaintubovaný a musí být více či méně farmakologicky utlumený. Zakoupení přístroje bylo umožněno díky finančnímu příspěvku Nadační fond "N" - pro...

Realizované projekty 2014

Předávání monitorů dechu

Nadační fond "N" a Neonatologické oddělení ve FN Motol přebralo 15 ks monitorů dechu od Nadace křižovatka. Děkujeme!

Nedonošený piknik 2014

Sedmý ročník Nedonošeného pikniku se opět uskutečnil Na Ladronce.

Realizované projekty 2013

Nedonošený piknik 2013

Šestý ročník Nedonošeného piknuku byl i na ČT 24.   Záznam rozhovoru najdete zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/10441287766-studio-6-vikend/213411010120525/ - začátek je kolem 200 minuty záznamu.    

Barování se Sandrou Novákovou

BAROVÁNÍ SE SANDROU NOVÁKOVOU pro Nadační fond "N". Výtěžek ze vstupného půjde na dobrou věc - pomůže předčasně narozeným novorozencům. Pozvěte tedy, prosím, co nejvíce svých přátel. Předem děkujeme a těšíme se na setkání a dobrou zábavu! Barování se Sandrou Novákovou je fenomenální večer s...